25 Листопада / Zaruba Freestyle Contest

Головна сцена фестивалю

Початок: 10:00   Тривалість: 01 Годин. 00 Хв. | Учасників: 1

1. Registration

Початок: 11:00   Тривалість: 01 Годин. 22 Хв. | Учасників: 49

2. Waacking 1vs1

  1. 32
    01:10 Учасники: SofaNi Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  2. 504
    01:10 Учасники: Bonya Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  3. 505
    01:10 Учасники: Ksena Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  4. 506
    01:10 Учасники: Mania Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  5. 507
    01:10 Учасники: Havanna Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  6. 508
    01:10 Учасники: SashA Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  7. 487
    01:10 Учасники: Julia Ukraine / Харків / Crew ABF
  8. 462
    01:10 Учасники: Juli Ukraine / Киев /
  9. 472
    01:10 Учасники: Anna Maria Ukraine / Київ /
  10. 444
    01:10 Учасники: VK Ukraine / Київ / Darians
  11. 445
    01:10 Учасники: Зяблик Ukraine / Київ / Darians
  12. 446
    01:10 Учасники: Жужа Ukraine / Київ / Darians
  13. 447
    01:10 Учасники: VSweet Ukraine / Київ / Darians
  14. 448
    01:10 Учасники: Рудик Ukraine / Київ / Darians
  15. 449
    01:10 Учасники: Серова Олена Ukraine / Київ / Darians
  16. 450
    01:10 Учасники: Nadia Unicorn Ukraine / Київ / Darians
  17. 451
    01:10 Учасники: Курочка Ukraine / Київ / Darians
  18. 33
    01:10 Учасники: Letta Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  19. 34
    01:10 Учасники: Ananastik Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  20. 35
    01:10 Учасники: Nicole Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  21. 36
    01:10 Учасники: Kuleha Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  22. 37
    01:10 Учасники: Sophi Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  23. 38
    01:10 Учасники: Evka Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  24. 39
    01:10 Учасники: Miss Di Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  25. 40
    01:10 Учасники: Sash`B Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  26. 99
    01:10 Учасники: Бондар Світлана Ukraine / Чернігів /
  27. 351
    01:10 Учасники: Mitia Ukraine / /
  28. 219
    01:10 Учасники: Муза Ukraine / Кривий Ріг / Flower Power crew
  29. 361
    01:10 Учасники: AlyaWaackattack Hungary / Київ /
  30. 362
    01:10 Учасники: JP Ukraine / Київ /
  31. 289
    01:10 Учасники: Ukraine / / GloryЯ
  32. 121
    01:10 Учасники: KatiKa Ukraine / Київ / Darians
  33. 295
    01:10 Учасники: Koteeva Ukraine / Kyiv / DSL
  34. 239
    01:10 Учасники: Lina Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  35. 174
    01:10 Учасники: Ollie Ukraine / Київ /
  36. 390
    01:10 Учасники: Lina Ukraine / Київ / Ляляля
  37. 186
    01:10 Учасники: Princess Ukraine / Черкаси / Princess
  38. 187
    01:10 Учасники: Shelest Ukraine / Черкаси / Princess
  39. 81
    01:10 Учасники: Polinessa Ukraine / Одеса / Selena
  40. 398
    01:10 Учасники: Hanna Ukraine / Київ / Explosion Team
  41. 307
    01:10 Учасники: SHERIF Ukraine / Мелітополь / GloryЯ
  42. 401
    01:10 Учасники: Стрельчук Екатерина Ukraine / Київ /
  43. 191
    01:10 Учасники: Skriabina Ukraine / Черкаси / Princess
  44. 402
    01:10 Учасники: Ли Ukraine / Київ /
  45. 404
    01:10 Учасники: Foxy Ukraine / Київ / Dance Studio WayUp
  46. 198
    01:10 Учасники: Алябьева София Ukraine / / Kings Of Chaos
  47. 320
    01:10 Учасники: Nattie Ukraine / Київ /
  48. 203
    01:10 Учасники: Zirkavasyl Ukraine / Біла Церква /
  49. 211
    01:10 Учасники: Lanya Ukraine / Київ /
Початок: 12:22   Тривалість: 00 Годин. 40 Хв. | Учасників: 1

3. Top 8 Battles Waacking 1vs1

Початок: 13:02   Тривалість: 00 Годин. 05 Хв. | Учасників: 3

4. Dancehall Kidz 1vs1

  1. 155
    01:10 Учасники: Lana Ukraine / Запоріжжя / Kse team
  2. 15
    01:10 Учасники: Мексиканка Ukraine / Миколаїв /
  3. 114
    01:10 Учасники: Шаповаленко Олександра Ukraine / Одеса / Selena
Початок: 13:07   Тривалість: 00 Годин. 34 Хв. | Учасників: 20

5. Dancehall 1vs1

  1. 272
    01:10 Учасники: Карпенко Лера Ukraine / Обухов / Shvets Team
  2. 501
    01:10 Учасники: Sue Ukraine / Іллічівськ / S.D.Fam
  3. 146
    01:10 Учасники: Alina Like One Ukraine / Чернігів /
  4. 147
    01:10 Учасники: Ukraine / Чернігів /
  5. 148
    01:10 Учасники: Ukraine / Чернігів /
  6. 275
    01:10 Учасники: Швец Ульяна Ukraine / Обухов / Shvets Team
  7. 150
    01:10 Учасники: WoodyLight Ukraine / Чернігів /
  8. 156
    01:10 Учасники: Lana Ukraine / Запоріжжя / Kse team
  9. 288
    01:10 Учасники: Ukraine / / GloryЯ
  10. 175
    01:10 Учасники: Zheleznaya Ukraine / Запоріжжя / Vibe Legend
  11. 299
    01:10 Учасники: NiraRicrew Ukraine / Київ / Ricrew
  12. 306
    01:10 Учасники: SHERIF Ukraine / Мелітополь / GloryЯ
  13. 399
    01:10 Учасники: Кривенко Валерия Ukraine / Обухов / Shvets Team
  14. 400
    01:10 Учасники: Шашкова Настя Ukraine / Обухов / Shvets Team
  15. 190
    01:10 Учасники: Krava Ukraine / Черкаси / Princess
  16. 113
    01:10 Учасники: Ковтун Кіра Ukraine / Одеса / Selena
  17. 115
    01:10 Учасники: Шаповаленко Олександра Ukraine / Одеса / Selena
  18. 256
    01:10 Учасники: Juli Ukraine / Одеса / Школа Ifloy команда messykids
  19. 258
    01:10 Учасники: July Ukraine / Іллічівськ / ifloy
  20. 259
    01:10 Учасники: July Ukraine / Іллічівськ / ifloy
Початок: 13:41   Тривалість: 00 Годин. 20 Хв. | Учасників: 1

6. Top 8 Dancehall 1vs1

Початок: 14:01   Тривалість: 00 Годин. 32 Хв. | Учасників: 19

7. Krump 1vs1

  1. 269
    01:10 Учасники: LilPuncher Ukraine / Київ /
  2. 468
    01:10 Учасники: Just Rita Ukraine / Київ /
  3. 476
    01:10 Учасники: Queen Spitfire Ukraine / Київ / Spitfire family
  4. 477
    01:10 Учасники: Princess Spitfire Ukraine / Київ / Spitfire family
  5. 479
    01:10 Учасники: Insight Ukraine / Київ /
  6. 428
    01:10 Учасники: Dashiky Ukraine / Київ /
  7. 430
    01:10 Учасники: TWIN PUNCHER Ukraine / Ірпінь / Myway
  8. 442
    01:10 Учасники: Kabanoid Ukraine / Київ /
  9. 274
    01:10 Учасники: two face Ukraine / Обухов / Shvets Team
  10. 276
    01:10 Учасники: Карпенко Лера Ukraine / Обухов / Shvets Team
  11. 345
    01:10 Учасники: OniX Ukraine / Київ / DS "Victory"
  12. 157
    01:10 Учасники: Lesstimpout Ukraine / Миколаїв / DS 8 beat
  13. 236
    01:10 Учасники: Jr. Underrated Ukraine / Київ / Myway
  14. 385
    01:10 Учасники: ArCHeR Ukraine / Київ / ArCHeR
  15. 101
    01:10 Учасники: Boy Growler Ukraine / Одеса /
  16. 241
    01:10 Учасники: Queen Wanted Ukraine / Обухов / Winagers Crew
  17. 248
    01:10 Учасники: Re Ukraine / Миколаїв / DS 8 beat
  18. 197
    01:10 Учасники: Baby Girl Wanted Ukraine / Київ /
  19. 200
    01:10 Учасники: Мексиканка Ukraine / Миколаїв /
Початок: 14:33   Тривалість: 00 Годин. 40 Хв. | Учасників: 1

8. Top 8 Krump Battles 1vs1

Мала сцена2